Juliénas Füt de Chêne

14,99
Krachtige en verfijnde Gamay met rijpe kersen, zwarte bessen, viooltjes, vanille en geroosterd hout. Vol en soepel van smaak, met zachte tannines, kruidigheid en een lange, elegante afdronk. Lees meer
  • Bezorging door heel Europa
  • Meer dan 1.000 producten
  • Niet goed? geld terug!
  • Veilig afrekenen
  • De online wijnspecialist voor de beste wijnen

Specificaties

Informatie

OVER DE WIJN

Juliénas Fût de Chêne is een houtgerijpte Gamay uit één van de tien cru’s van Beaujolais. De stijl is voller en krachtiger dan veel klassieke Beaujolais, met rijpe kersen, zwarte bessen, viooltjes, specerijen en subtiele vanilletonen. De houtrijping geeft extra structuur en diepgang.

OVER HET WIJNHUIS

Juliénas ligt in het noorden van Beaujolais en staat bekend om krachtige, goed gestructureerde Gamay. De wijngaarden liggen op graniet-, schist- en kleirijke bodems, waardoor de wijnen vaak meer concentratie, kruidigheid en bewaarpotentieel hebben dan de lichtere Beaujolais-stijlen.

 

Kleur: Rood

Druiven: Gamay

Land: Frankrijk

Streek: Beaujolais, Juliénas

Smaaktype: Complex, Fruitig en kruidig, Hout, Soepel en vol, Zachte tannine

Afsluiting: Kurk

Alcohol percentage: 13%

Overige: ---

Houtopvoeding: Deze cuvée rijpt circa 12 maanden op Frans eikenhout, wat zorgt voor extra structuur, vanille en geroosterde tonen.

Lekker bij: Lamsvlees, rundvlees, wild, stoofgerechten en stevige kazen.

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »
← Keer terug naar de backoffice    * Gratis verzending v.a. €100 binnen Nederland * Verbergen