Pinot noir XXX Sebastian Erbeldinger

€59,50
Krachtige en verfijnde Pinot Noir met kersen, framboos, wilde pruim, kruiden, jeneverbes en subtiele rook. Vol en complex van smaak, met frisse zuren, gepolijste tannines, fijne houttonen en een lange, elegante afdronk vol diepgang en spanning. Lees meer
  • Bezorging door heel Europa
  • Meer dan 1.000 producten
  • Niet goed? geld terug!
  • Veilig afrekenen
  • De online wijnspecialist voor de beste wijnen

Specificaties

Informatie

OVER DE WIJN

XXX Pinot Noir is de topcuvée van Sebastian Erbeldinger en wordt gemaakt van handgeplukte Pinot Noir uit één geselecteerde wijngaard in Rheinhessen. De wijn is complex en krachtig, met kersen, framboos, wilde pruim, kruiden, jeneverbes en fijne rooktonen. De tannines zijn strak maar elegant en geven samen met frisse zuren veel lengte en spanning.

OVER HET WIJNHUIS

Sebastian Erbeldinger maakt zijn wijnen op het familiebedrijf Bastianshauser Hof in Bechtheim. Hij vertegenwoordigt een nieuwe generatie binnen het domein en werd in 2019 uitgeroepen tot jonge wijnmaker van het jaar. Zijn eigen lijn is biologisch, veganistisch en gericht op terroir, precisie en moderne Duitse wijnbouw.

 

Kleur: Rood

Druiven: Spätburgunder

Land: Duitsland

Streek: Rheinhessen

Smaaktype: Complex, Delicaat en balans, Hout

Afsluiting: Kurk

Alcohol percentage: 13,5%

Overige: ---

Houtopvoeding: De wijn vergist spontaan in barrique en rijpt circa 24 maanden op hout; alleen de beste vaten worden geselecteerd voor de uiteindelijke XXX-cuvée.

Lekker bij: Rood vlees, eend, gevogelte, kalfsvlees, licht wild en gerechten met paddenstoelen.

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »
← Keer terug naar de backoffice    * Gratis verzending v.a. €100 binnen Nederland * Verbergen